Наступна стаття
Відкрите звернення

    Всеукраїнське громадське об'єднання (ВГО) "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ" звертається до київського міського голови Олександра Омельченка з проханням вжити заходів та не допустити закриття акушерсько-гінекологічного відділення клінічної лікарні №2 Дніпровського району м. Києва.

    Піклуючись про здоров'я матерів та їхніх дітей, беручи до уваги складну демографічну ситуацію в Україні, в жодному разі не можна зменшувати кількість гінекологічних відділень та пологових будинків у Києві. Наші жінки менше народжують не тому, що не хочуть мати дітей, а тому, що українське суспільство нині переживає надзвичайно важкі часи.

    Безліч проблем, насамперед економічного та екологічного характеру, не можуть бути підставою для закриття пологових будинків у місті та позбавлення роботи висококваліфікованих лікарів. Застосування таких радикальних методів не розв'яже нагальні проблеми нашої держави, а навпаки, ще більше загострить їх у майбутньому. Ми впевнені: запровадження подібної практики значно ускладнить демографічну ситуацію в м. Києві та в країні вцілому.

    Нам, новій генерації, належить розбудовувати українську державу, виховувати дітей - її майбутнє. Саме тому вже сьогодні ми рішуче виступаємо проти скорочення кількості пологових відділень. Це - важливий крок у вирішенні стратегічного питання збереження та відродження української нації - першого серед пріоритетних.

    Подбаємо про пологові будинки сьогодні - збережемо українську націю!