Попередня стаття    Наступна стаття
Звернення до Верховної Ради України

     Вельмишановні народні депутати України!

    Всеукраїнське громадське об'єднання (ВГО) "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ" усвідомлює велике значення законодавчого органу в розбудові держави. Ми розуміємо необхідність прийняття комплексу нормативно-правових актів, що регулювали б економічні відносини в країні. Одним з найважливіших з них є Закон України "Про Національний банк України", покликаний забезпечити стабільність монетарної політики держави.

    Наше об'єднання вважає, що запропонований Національним банком проект Закону "Про Національний банк України" здатний забезпечити ефективну діяльність центрального банку. Ми переконані, що фахівці правління НБУ, які роблять усе необхідне для забезпечення стабільності національної грошової одиниці, представили проект, що відповідає всім вимогам сьогодення.

    ВГО "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ" звертається до Верховної Ради України з проханням переглянути внесені депутатами зміни до законопроекту про "Національний банк України" - деякі з них суперечать Конституції та чинному законодавству України. Ми закликаємо народних депутатів підтримати позицію НБУ, викладену в законопроекті "Про Національний банк України" та врахувати суттєві зауваження Голови НБУ Віктора Ющенка.

    ВГО "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ" сподівається на розуміння народними обранцями того, що на даному етапі економічних перетворень в Україні як ніколи потрібен незалежний НБУ й відповідний закон про нього.