Попередня стаття    Наступна стаття
Звернення до громадян України

     Шановні громадяни України!

    Ми, члени Всеукраїнського громадського об'єднання (ВГО) "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ", закликаємо всіх взяти участь у президентських виборах у жовтні цього року.

    Ми стверджуємо, що місце Президента повинен зайняти молодий, ініціативний та компетентний патріот України, озброєний комплексною програмою розбудови держави, підйому економіки та забезпечення високого рівня соціальних гарантій. Президент України - це Лідер на чолі команди, здатної впроваджувати радикальні зміни в країні.

    Гідним Президентом України ми бачимо представника нової генерації політиків-державотворців, який візьме на себе відповідальний обов'язок врятувати державу від занепаду, будувати якісно нове суспільство, впроваджувати ефективні економічні реформи, зробити Україну квітучою. Такий кандидат в Президенти мав би найкращі перспективи, адже на нього працює і час, і нездатність старої генерації очолити та спрямувати суспільство. Ми переконані, що у розбудові демократичної держави рушійною силою є саме нова генерація. Її час - наступні парламентські й президентські вибори.

    ВГО "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ", як об'єднання демократичного спрямування, закликає громадськість взяти активну участь у виборчому процесі, забезпечити контроль за діяльністю всіх ланок виборчої системи, не припустити фальсифікації результатів виборів, всіляко сприяти донесенню інформації про особисті якості та програми всіх кандидатів на посаду Президента.

    Прийдіть на виборчі дільниці і проголосуйте! Зробіть вільний і свідомий вибір!

22 серпня 1999 року.