Нова Генерація України Нова Генерація України  
Партія Нова Генерація України
Юрій Мірошниченко
Новини
Коментарі
Наша діяльність
Проекти
Регіони
Нова Генерація в ЗМІ
Анонси подій
Вакансії
Чат
Форум
Всеукраїнське громадське об'єднанняВсеукраїнська "Школа Політика" Нової Генерації

Всеукраїнська "Школа Політика" Нової Генерації

Всеукраїнський тижневик "Нова Генерація"

тел. (044) 461-96-68, 461-99-39
03150, Київ-150, а/с 134
Київ, вул. Димитрова, 5, корп.10-а, 8-й пов

 Заява партії „Нова Генерація України”

28 березня 2002 р. у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Івано-Франківську, Луганську, Львові, Одесі та Сімферополі партія “Нова Генерація України” провела синхронну акцію “Геть, старий світ!”.

Мирні мітинги і демонстрації молодих людей та символічний постріл крейсера “Нова Генерації” мали на меті сповістити всю Україну про початок змін та прихід до влади нових людей.

Маскуючи свою жалюгідність і неспроможність робити добро для України інтересами національної безпеки, місцева влада із залученням силових органів та судової влади у містах Львові, Луганську, Дніпропетровську заборонила проведення заходу.

У Львові, Одесі, Дніпропетровську та Івано-Франківську мали місце арешти членів партії “Нова Генерація України” та активістів мирної демонстрації.

В Івано-Франківську, Києві, Донецьку, Одесі, Львові та Луганську мирний крейсер “Нова Генерація” не пропустили до заздалегідь запланованого місця проведення акції.

Стара влада зробила спробу зірвати мирну акцію партії “Нова Генерація України”, оформлену у відповідності до законодавства України. Для цього вона використала проти нас силові угрупування: МВС, СБУ та судові органи, які існують за наш рахунок.

Знову повторилися події 16 березня, коли партія “Нова Генерація України” проводила всеукраїнську акцію “Живий ланцюг “Нової Генерації”, але у ще більш брутальній формі з боку місцевої влади.

Ми повинні поставити собі запитання:

Для кого існує наша країна? Для тих 15 тисяч чиновників у верхніх щаблях влади, які неспроможні розвивати країну, чи для нас з вами?

За 10 років ця стара партноменклатура не спромоглася розробити стратегію розвитку країни. Вона виявилася безсилою у справі захисту нашого інформаційного простору, інтересів громадян і підприємців країни за кордоном. Та головне – вона за 10 років довела народ України до злиденного існування. В той час, як східноєвропейські країни динамічно розвиваються, доходи наших громадян за 10 років панування старої влади впали у 4 рази, 70% громадян України опинилися за межею бідності, а значна частина населення перебуває у злиднях.

Доколи ми будемо терпіти знущання старої влади над чужим для неї народом? Вона здатна лише роздавати обіцянки, якими годує нас вже 10 років.

Стара партноменклатура відчуває, що прийшли її останні години. Але вона все ще сильна і відчайдушно чіпляється за владу. Єдине, що вона вміє, це перешкоджати та висмоктувати із країни її життєдайні сили. Але поступ Нової Генерації - невпинний і незворотній.

Тому наше головне завдання залишається незмінним. Ми повинні рішуче оновити в Україні владу – головну перешкоду для розвитку країни. Наше центральне гасло: “Геть старий світ!”. Нам випало щастя жити у XXI столітті і ми не маємо права повторювати помилки наших попередників – іти у нове століття зі старою владою.

2002-03-29 13:42:47