Нова Генерацiя України Нова Генерацiя України  
Партiя Нова Генерацiя України
Юрiй Мiрошниченко
Новини
Коментарi
Наша дiяльнiсть
Проекти
Регiони
Нова Генерацiя в ЗМI
Анонси подiй
Вакансiї
Чат
Форум
Всеукраїнське громадське об'єднання

Daniela Pestova


Всеукраїнська "Школа Полiтика" Нової Генерацiї

Всеукраїнський тижневик "Нова Генерацiя" Нова тема  |  Верхній рівень  |  Перейти до теми  |  Пошук  |     Попередня тема  |  Наступна тема 
 Заклик до солідарності і допомоги!
Автор:  
Дата:   21-03-2002 01:11

Заклик до солідарності і допомоги!
До нас, як до Президента Історичного Клубу “Холодний Яр” та голови Молодіжного Націоналістичного Конґресу звернулися молодіжні організації Кіровоградщини (“Спадщина”, “Молода Просвіта”, “Патріот України”, “Студентське братство”, “Жіноче товариство ім.Олени Теліги” та ін.) з проханням допомогти врятувати життя їхньому товаришу - дев'ятнадцятилітньому Дмитру Грицаю, якій хворіє на гострий лейокз (мієлобластний варіант, панцитопенія тяжкого ступеню). Щоб врятувати життя Дмитрові, необхідні чималі кошти (від 50 до 100 тис. грн.) на пересадку кістного мозку, а родина такої можливості не має.
Нині Дмитро перебуває на лікуванні у Науковому центрі радіаційної медицини (Святошино), де він прошов курс інтенсивної хіміотерапії. Зараз йому необхідно термінове переливання крові, бо після хіміотерапії різко погіршилась картина крові, а крові 4 групи з негативним резусом в лікарів нема.
Звертаємось насамперед до української молоді з проханням надати термінову допомогу Дмитру Грицаю: йому потрібна кров 10 донорів 4 групи з негативним резусом. Звертаємось й до небайдужих українців, які мають можливість надати фінансову допомогу для лікування Дмитрові Грицаю. Для них подаємо р/р 290946 ОДАППБ “Аваль” МФО 323538 ОДАППБ “Аваль” м.Кіровоград ЗКПО 13762450, призначення - на лікування Дмитра Грицая. Телефон для довідок: 242-47-38

Провідуючи Дмитра у лікарні, ми побачили, яка це мужня, світла українська людина, патріотична, розумна, красива. До речі, його псевдонім - Холодноярець. Цей псевдонім свідчить про світобачення юнака, його життєве кредо.
Отож, закликаємо всіх українців виявити солідарність і підтримати Дмитра Грицая в хвилину небезпеки.

Роман Коваль,
Президент Історичного Клубу "Холодний Яр"

Віктор Рог,
голова Молодіжного Націоналістичного Конґресу

Прохання до ЗМІ та людей доброї волі посприяти поширенню цієї інформації.

Відповісти на це повідомлення
 Форуми  |  Дерево   Попередня тема  |  Наступна тема 


 
 Відповісти на це повідомлення
 Ваше ім'я:
 Ваш Email:
 Тема: