Головна | Медiа | Дiяльнiсть | Лiдери | ШКОЛА ПОЛIТИКА | Чат | Форум >
Лiдери
"НОВОЇ ГЕНЕРАЦIЇ"
   Субота, 4 серпня 2001 року
Лiдери "НОВОЇ ГЕНЕРАЦIЇ"Юрій МІРОШНИЧЕНКО,
Президент
    Народився 3 лютого 1970 року. Навчався у Новгород-Сіверській середній школі-інтернаті ім. К. Д. Ушинського, яку закінчив у 1987 році з золотою медаллю. За період навчання зарекомендував себе здібним учнем, талановитим організатором. Очолював ради дитячого колективу, комсомольську організацію, обирався делегатом на районні та обласні конференції. Неодноразово здобував першість на районних та обласних олімпіадах з різних предметів. Користувався авторитетом серед учнів, батьків та вчителів. Його ім'я занесено до Книги Пошани школи.
    Після закінчення школи вступив до Ніжинського педагогічного інституту ім. М. В. Гоголя на факультет іноземних мов. У 1988 році призваний на службу в Збройні Сили. Був відмінником військової та політичної підготовки, брав активну участь у житті полку.
    З 1990 року по 1995 рік продовжив навчання у Київському Національному університеті ім. Т. Г. Шевченка. Учасник політичного руху студентства на початку 90-х років. Його добре знали та поважали у студмістечку. Велику увагу приділяв самоосвіті, особливо вивченню економіки, історії, філософії, юриспруденції. Цікавився політикою, глибоко вивчав макроекономічні процеси.
    У 1991 році написав наукову роботу "Короткі тези виходу із економічної, політичної та соціальної кризи", яку захистив у Київському Національному університеті ім. Т. Г. Шевченка. Має публікації в пресі з економічних, культурних та соціальних проблем Києва, країни.
    З липня 1998 року очолює Всеукраїнське громадське об'єднання "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ ". З липня 1999 року - президент партії "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ УКРАЇНИ".
    Одружений, має доньку.В 1999 році балотувався на посаду Київського міського голови; 1998 р. - балотування до Верховної Ради
    З 1999р. Член Громадської колегії Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва
    З 2000 р. Член Правління Регіонального екологічного центру "РЕЦ-Київ";
    З 2000 Член Національного клубу лідерів громадських об'єднань підприємців (НКЛОГП);
    2000 р. Організація громадських слухань: "Мікрокредитування в Україні: Реалії та можливості".
    2000р. Балотування до Верховної Ради.
    2000 р. Розробка Закону України "Про спеціалізовані установи з мікрокредитування"(редакція НКЛГОП).
    Захоплюється економікою, юриспруденцією, соціальною психологією. Велике задоволення отримує від заняття спортом і подорожування.


Володимир ШКАРПІТКО,
перший віце-президент
    Народився 23 квітня 1975 року в місті Новгород-Сіверський Чернігівської області. Навчався у Новгород-Сіверській середній школі-інтернаті ім. К. Д. Ушинського. Брав активну участь у житті школи, зокрема в організації різноманітних заходів. Захоплювався геометрією, історією та географією, з цих предметів неодноразово посідав призові місця на шкільних олімпіадах.
    У 1992 році став студентом юридичного факультету Київського Національного університету ім. Т. Г.Шевченка. У 1997 році здобув кваліфікацію юриста-спеціаліста за спеціальністю "Правознавство". З 1997 по січень 1999 року працював на посаді юрисконсульта в підприємницьких організаціях.
    25 липня 1998 року на Установчому з'їзді Всеукраїнського громадського об`єднання (ВГО) "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ" обраний до складу Керівної Ради організації.
    З січня 1999 року - Перший віце-президент ВГО "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ".
    Хоббі: спорт, зокрема бокс, шахи, театр, туристичні походи та подорожі.

Михайло ГАЗІЗОВ,
віце-президент
    Народився 14 березня 1973 року в місті Києві. У 1990 році, закінчивши з медаллю Боярську середню школу №5, вступив до Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка. Має дипломи спеціаліста в галузі експериментальної ядерної фізики, радіоекології та безпеки ядерних реакторів.
    У 1995 році вступив до аспірантури, але оскільки на той час фундаментальна наука в державі почала стрімко занепадати, довелося перекваліфіковуватись. Пішовши з аспірантури за власним бажанням, з липня 1996 року по липень 1998 року займався підприємницькою діяльністю в торгово-посередницькій сфері. За цей час створив стабільну підприємницьку структуру, що включала в себе магазин, кафе та мережу торгових лотків. Тож з усіма проблемами малого та середнього бізнесу зіткнувся на власному досвіді. Це й стало поштовхом до активної громадської діяльності.
    25 липня 1998 року на Установчому з'їзді Всеукраїнського громадського об'єднання "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ" обраний до складу Керівної ради об'єднання. Відтоді працює на посаді віце-президента ВГО "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ".
    З 1998 року - слухач заочного відділення факультету підготовки магістрів міжнародного менеджменту Української Академії зовнішньої торгівлі.
    Захоплюється філософією, психологією, вивчає проблеми державотворення. Одне з останніх хоббі - Internet.

Софія МІРОШНИЧЕНКО,
головний редактор
газети "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ"
    Народилася 24 лютого 1974 року в с. Хутір-Будшив Снятинського району Івано-Франковській області.
    Навчалася у Долішньозалуганській середній школі з поглибленим вивченням історії. За період навчання в школі була багаторазовим переможцем міських та обласних олімпіад з історії та суспільствознавства. Друкувалася в районній та обласній пресі.
    У 1991 році вступила на факультет журналістики Київського Національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Протягом навчання працювала на телестудіях "Галичина" (Івано-Франківськ) та "Студія-плюс" (Київ).
    У 1995 році працювала за фахом на київському радіо "Континент".
    З жовтня 1999 року - головний редактор газети "Нова Генерація".
    Захоплюється історичною літературою, театром.

Тетяна МІШИНА,
прес-секретар
    Народилася 6 травня 1976 року в місті Малин Житомирської області. У 1993 році закінчила Малинську середню школу №2. У грудні цього року розпочала навчання на підготовчому відділенні Інституту журналістики Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. У 1994 році вступила на І-й курс Інституту журналістики.
    Під час навчання в університеті намагалася здобувати не лише теоретичні знання, а й практичні навички журналіста-газетяра. Пройшовши ознайомчу практику після І-го курсу в газеті "Західна Україна" (м. Тернопіль), у 1995 році працювала власним кореспондентом газети "Західна Україна" у м. Києві.
    У 1995 році почала співпрацювати з газетою Верховної Ради України "Голос України". З 1997 р. по грудень 1998 року - спеціальний кореспондент відділу новин газети "Голос України".
    Протягом 1997 року займалася на курсах французької мови у Французькому культурному центрі.
    Деякий час дописувала до київської газети "Хрещатик".
    У 1998 році здобула кваліфікацію бакалавра, у 1999-му - спеціаліста за спеціалізацією "Журналістика".
    З січня 1999 року - прес-секретар ВГО "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ", з жовтня цього ж року - заступник головного редактора газети "Нова Генерація".
    Захоплюється французькою мовою, театром, цікавиться "public relations".

Яна БОНДАРЧУК,
Директор Департаменту PR
    Народилася 6 червня 1977 року в м. Донецьку.
    З відзнакою закінчила Донецький державний університет, за фахом-політолог. Захистила дипломну роботу на тему "Стратегія і тактика виборчої кампанії".
    Свою професійну кар`єру розпочала у 1995 році в громадському об`єднанні "Союз українського студентства".
    Брала участь у трьох виборчих кампаніях. Під час парламентських виборів 1998 року, перебуваючи на посаді голови обласного відділення Всеукраїнської партії трудящих (профспілкової), керувала виборчою кампанією профспілок за списком ВПТ.
     На Президентських виборах Яна відповідала за роботу з молоддю в республіканському виборчому штабі кандидата в Президенти України Є.Марчука, очолювала Всеукраїнську Коаліцію молодіжних громадських організацій "Молодь - за Є.Марчука", була довіреною особою кандидата по загальнонаціональному виборчому округу.
    В червні 2000 року, під час довиборів до Верховної Ради України Я. Бондарчук працювала у виборчому штабі кандидата в депутати України Ю. Мірошниченка.
    Сфера науково-практичних інтересів: політичний маркетинг, застосування методів нейро-лінгвістичного програмування у виборчих технологіях та PR.
    Захоплення: гітара, рибальство, шахи.


Головна | Медiа | Дiяльнiсть | Лiдери | ШКОЛА ПОЛIТИКА | Чат | Форум >