Нова Генерація України Нова Генерація України  
Партія Нова Генерація України
Юрій Мірошниченко
Новини
Коментарі
Наша діяльність
Проекти
Регіони
Нова Генерація в ЗМІ
Анонси подій
Вакансії
Чат
Форум
Всеукраїнське громадське об'єднанняВсеукраїнська "Школа Політика" Нової Генерації

Всеукраїнська "Школа Політика" Нової Генерації

Всеукраїнський тижневик "Нова Генерація"

тел. (044) 461-96-68, 461-99-39
03150, Київ-150, а/с 134
Київ, вул. Димитрова, 5, корп.10-а, 8-й пов

 Короткі відомості про партію

Партія "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ УКРАЇНИ" (НГУ) створена 25 липня 1999 року (реєстраційне свідоцтво Мінюсту від 13.12.1999 р. №1277) як черговий етап розвитку суспільного руху, що виник у 1997-98 роках під час виборів до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування і мав юридичне оформлення у вигляді Всеукраїнського громадського об'єднання "НОВА ГЕНЕРАЦІЯ".

Ідеєю, що народила цей суспільний рух, є: глобальна ротація кадрів у системі державної влади. Залучення на керівні посади команди молодих, ініціативних та компетентних політиків-державотворців, озброєних Єдиною Комплексною

Програмою Державного Будівництва України "Держава". На підставі зазначеної ідеї партія розробляє "Ідеологію нової генерації". Патріотизм є основним ідеологічним постулатом "Нової Генерації України".

Ідея та ідеологія НГУ випливають із національної ідеї України, яку партія формулює як: "Створення унікальної, заможної, авторитетної та впливової держави, що базуватиметься на заможності і поважності кожного громадянина". Партія НГУ ставить перед собою такі завдання:

Запропонувати зі свого середовища загальнонаціонального лідера, здатного згуртувати навколо себе все суспільство, забезпечити його швидкий розвиток.

Організувати створення Єдиної Комплексної Програми Державного Будівництва України "Держава".

Сформувати зі своїх членів команду професійних соціальних менеджерів, спроможних реалізувати цю програму. Привести цю команду до влади.

2002-02-26 03:37:22