Нова Генерація України Нова Генерація України  
Партія Нова Генерація України
Юрій Мірошниченко
Новини
Коментарі
Наша діяльність
Проекти
Регіони
Нова Генерація в ЗМІ
Анонси подій
Вакансії
Чат
Форум
Всеукраїнське громадське об'єднанняВсеукраїнська "Школа Політика" Нової Генерації

Всеукраїнська "Школа Політика" Нової Генерації

Всеукраїнський тижневик "Нова Генерація"

тел. (044) 461-96-68, 461-99-39
03150, Київ-150, а/с 134
Київ, вул. Димитрова, 5, корп.10-а, 8-й пов

 ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ПОЛІТИКА НОВОЇ ГЕНЕРАЦІЇ

“Школа Політика Нової Генерації” – проект, започаткований партією “НОВА ГЕНЕРАЦІЯ УКРАЇНИ” (НГУ). Це один з проектів, які здійснює партія НГУ задля досягнення головної мети своєї діяльності – оновлення влади, залучення на всі рівні державного управління нових керівників – компетентних, професійних, освічених та порядних, справжніх патріотів своєї держави. Таких людей партія намагається об’єднати та привести до влади, щоб реалізувати Єдину комплексну програму державного будівництва України “Держава”.

Мета Всеукраїнської Школи Політика Нової Генерації – підготовка кандидатів у депутати.

Слухачі Школи – соціально активні люди віком від 18 до 35 років, з усіх регіонів України, що вирішили брати участь у виборах 2002 року до органів місцевого самоврядування та Верховної Ради України. Школа покликана навчити майбутніх кандидатів стратегії й тактиці передвиборчої боротьби.

Відбір слухачів Школи Політика Нової Генерації здійснюється на конкурсній основі. Окрім заповнених анкет, претенденти мають подати рекомендації від громадських організацій або від Управлінь у справах сім’ї та молоді. Претенденти - здебільшого випускники вищих навчальних закладів та студенти старших курсів, підприємці та лідери регіональних громадських об’єднань. Середній вік бажаючих навчатися – 25-30 років.

Методика. Школа Політика Нової Генерації – не традиційна школа, і не передбачає академічних лекцій та семінарів. Спеціально для цього проекту створена тренінгова комплексна рольова гра “Вибори”, максимально наближена до умов передвиборчої кампанії. Найновіші політичні та соціологічні дослідження поєднані у програмі з рольовими іграми, моделюванням різноманітних ситуацій, комплексним підходом до вирішення проблем тощо. Це виїзний практикум-тренінг, який триватиме майже тиждень для одного курсу слухачів (а це близько 400 осіб), до 16 годин щодня. Групи формуються за регіональним принципом. Під керівництвом фахових тренерів та модераторів у рамках рольової гри ”Вибори” створюється конкурентне середовище, що забезпечує змагання між групами та окремими особистостями.

Програма навчання дозволяє кожному учаснику пройти наступні етапи змодельованої виборчої кампанії:

- підготовка власної передвиборчої програми;

- створення робочої групи, партійного осередку, виборчого штабу тощо;

- презентація своєї партії (виборчого блоку, кандидата); планування виборчої кампанії;

- донесення ідеї передвиборчої кампанії до виборців (створення та поширення агітаційних матеріалів, робота з пресою, зустрічі з виборцями тощо);

- ведення передвиборчої кампанії (моніторинг та розстановка сил, залучення та ефективний розподіл людських, матеріальних та фінансових ресурсів);

- оцінка різних тактик передвиборчої боротьби, протистояння конкурентам та прогнозування їхніх дій та інше.


Випускники Школи отримують диплом “Політика Нової Генерації”. Це означає, що вони здобули базові знання з політичних технологій та готові балотуватися до представницьких органів влади всіх рівнів.


І етап Школи – з жовтня по листопад 2001 року – пройшли понад 3 тисячі кандидатів з усіх регіонів України. Багато з цих людей сьогодні є в команді „Нової Генерації” і беруть участь у виборах до органів місцевого самоврядування.


ІІ етап Школи Політика – березень 2002 року – підтримка молодих кандидатів під час виборчої кампанії.


Всеукраїнська Школа Політика Нової Генерації
ІІ етап

Вибори 2002 року – перші вибори у новому тисячолітті. Це дуже символічно, адже прийшла ера людей нової ментальності. І такі люди – прагматичні, відповідальні та патріотичні – об’єдналися в „Новій Генерації України”.

У жовтні 2001 року було відкрито Школу Політика Нової Генерації. В ній понад 3000 молодих майбутніх (на той час) кандидатів в депутати до місцевих органів влади через тренінги здобули навички та вміння ведення передвиборної кампанії. Вони найшли своїх однодумців і сформували справжні команди, які сьогодні разом йдуть до перемоги.

Ми йдемо єдиною командою на всі рівні влади – від селищної до Верховної Ради. Молоді політики доводять свою самодостатність. Тільки через рішучі та відповідальні дії ми зможемо перетворити Україну на європейську економічно розвинену державу. А розпочинати треба з рідного міста, району, села. Тому НГУ взяла на себе місію допомогти новим політикам, не словом, а конкретними діями сприяти оновленню влади на всіх рівнях. З цією метою в лютому 2002 року партія «Нова Генерація України» розпочала реалізацію ІІ-го етапу Школи Політика.


ІІ-й етап Школи передбачає:


по-перше, надання можливості кандидатам в депутати, що йдуть шляхом самовисування, вдосконалити свою майстерність публічних виступів, попрактикуватися в проведенні політичних дебатів із конкурентами, здійсненні агітаційних заходів на семінарах, що розпочнуться на початку березня 2002 року.


по-друге, надання підтримки всім слухачам семінару поліграфічної продукції для ефективного ведення передвиборної агітації.


Координатор проекту – Олена КОВАЛЕНКО, e-mail:


Отже, шановні виборці, просимо Вас не залишатися осторонь, приєднатися до нас та підтримати молодих людей в бажанні працювати на покращення життя у вашому регіоні, області, місті, районі. Їм потрібна як енергія молодих, так і досвід старшого покоління. Відчуйте разом з нами реальні зміни та протягніть руку вашим друзям, дітям та онукам!


Інформаційна довідка про кількість кандидатів в депутати від партії НГУ:


До органів місцевого самоврядування:


Селищних рад: 2

Районних рад: 60

Міських рад: 151

Обласних рад: 87

2002-03-01 13:40:05